Залишіть заявку для отримання безплатної консультації
Близ-Сервіс

Вантажні перевезення
Телефоны:

+38 (097) 90-34-104

Міжнародні автомобільні перевезення


Компанія «Близ-Сервіс» успішно працює не тільки на ринку внутрішніх перевезень. Наявність міжнародної ліцензії вантажних перевезень дозволяє запропонувати нашим клієнтам міжнародні перевезення з України в країни СНД і Європи. У нас можна замовити транспортні перевезення в Європу, Росію, Азію, різними видами транспорту, в тому числі міжнародні контейнерні перевезення.

Організація міжнародних перевезень — важливий напрям роботи, що ми довірили справжнім професіоналам, логістом та експедиторам з великим досвідом роботи у даній сфері. Вони враховують будь-які нюанси, характер вантажу при виборі необхідного транспорту, специфіку товарів, які слід перевезти в обраний пункт. Водії міжнародних перевезень, що працюють в нашій компанії, відмінно орієнтуються на дорогах СНД і Європи, мають великий стаж водіння та знаходять рішення навіть у нестандартних ситуаціях.

Будь-які види міжнародних перевезень клієнти можуть замовити на вигідних для себе умовах. Ми дотримуємося термінів доставки і уважно прислухаємося до всіх побажань клієнтів. Заходьте на сайт міжнародних перевезень і вибирайте послуги високої якості за справедливою ціною!