Залишіть заявку для отримання безплатної консультації
Близ-Сервіс

Вантажні перевезення
Телефоны:

+38 (097) 90-34-104

Вантажні перевезення по Україні

                      Щодня виникає необхідність перевезти важкі вантажі, документи, техніку по місту або в інші населені пункти країни. Використання власного транспорту для вантажоперевезень не завжди можливо і зручно, оскільки необхідно не тільки виділити час і кошти на заправку, але також правильно скласти маршрут. Різні регіони України розділяють тисячі кілометрів, проте значні відстані не лякають спеціалістів транспортно-експедиторської компанії «Близ-Сервіс». Вони вибирають кращі маршрути і швидко здійснюють доставку.

Компанія надає транспортні послуги з перевезення вантажів, пропонує різні варіанти перевезень та оренду мікроавтобусів з водієм. Клієнти можуть замовити переїзд на нову квартиру або переїзд офісу в інше приміщення, орендувати ГАЗель тент. Ми гарантуємо цілісність всіх вантажів, акуратно перевозимо крихкі і ламкі предмети.

Ознайомитися з тарифами на вантажні перевезення пропонуємо в режимі онлайн. Наші ціни набагато нижче, ніж вартість перевезення вантажів по Україні, запропонована конкурентами. Замовити доставку вантажів по Україні наші клієнти можуть у будь-який час простим способом.